Trænerliste for Hjørring Håndbold 2019 / 2020:

Trille Trolle

Træner Telefon nr. E-mailadresse

U6 MIX

Træner Telefon nr. E-mailadresse

U9 & U11 MIX

Trænere Telefon nr. E-mailadresse
Ann Jensen 25122014 annvjensen@msn.com
Tina Hansen 40541567 tina_dalsgaard_hansen@yahoo.com
Christina Skovsgaard 24602254 skovsgaard77@hotmail.com
Iben Hornbæk 40595063 ibenhornbeck@gmail.com
Sigurt Leth Klinge 53289465 supersigi02@gmail.com
Kristoffer Baggesen 30468682 kristofferbaggesen@gmail.com
Freja Mørch frejama04@icloud.com
Glenn von der lippe

U13 Drenge

Trænere Telefon nr. E-mailadresse
Daniel Vanggaard 26244258 dvc00@hotmail.dk
Nicolaj Mølbach 27197097 nicolajjensen2000@outlook.com
James Arvidson 52651540 jamesarvidsson@hotmail.com
Nicolej Brogaard 42409108 nicolejbrogaard123@gmail.com

U13 Piger

Trænere Telefon nr. E-mailadresse
Martin Larsen 60900360 martinkoning1988@gmail.com
Charlotte Bo Hald 20195638 charlottebohald81@gmail.com

U15 Piger

Trænere Telefon nr. E-mailadresse
Michael Christiansen 41633000 michaelaae@gmail.com
Dorthe Andersen 60119249 dorthe-a@hotmail.com
Nikoline Andersen 41180948 nikolinemathilde1995@gmail.com

U17 Drenge

Trænere Telefon nr. E-mailadresse
Niels Sørensen 29452896 nsorensen93@hotmail.com
Tobias Leth Klinge 30271377 leth_klinge@live.dk
Preben Leth 29463767 prebenleth33@gmail.com

Senior Herre

Cheftræner Telefon nr. E-mailadresse
Jakob Voldby 30110012 jky@jammerbugt.dk
 
Assistent
Carl Axel (Calle) 50933636 gartnervej1@bbnpost.dk
 
Holdleder
Svenning Mikkelsen 27506451 svenning@live.dk
 
2. hold cheftræner
Lasse Lindkvist 20203870 lald@hth.dk
 
2. hold assistent
Michael Lindgaard 40966360 lindgaard@has.dk
 
2. hold holdleder
Kristian Thomsen 60378685 muttimam@yahoo.dk

Senior Damer

Jyllandsserie cheftrænere Telefon nr. E-mailadresse
Ann Marika Klinge 28154670 tinabl70@gmail.com
Karen W. Holst 60803034 kwh@eucnord.dk
 
2/3 hold cheftræner
Ulrika S. Mørch 22427889 ulleuffeasger@gmail.com

Håndbold Fitness

Trænere Telefon nr. E-mailadresse
Nicolai Leth Klinge 60535572 haandboldnicolai@gmail.com

U19 Drenge

Trænere Telefon nr. E-mailadresse
Sebastian Helledie 27258183 sebastian.helledie@live.dk
Tobias Studs 21132682 tobiastms@hotmail.com
Hovedsponsor
Partner
Klubsponsor
Ungdomssponsor
Mini Sponsor
Spiller Sponsor